Doména .tk - Základní informace a řešení problémů

Základní informace:

Doména .tk je dostupná k registraci zdarma, pouze na základě potvrzení na emailu vlastníka (registranta). Doména se standardně prodlužuje a toto prodloužení je též zdarma. Periodou pro registraci a prodloužení je 1 rok.
Aktuálně již není ze strany DOT.TK podporována automatická registrace a obnova domény. Vše je tedy třeba provádět ručně pod Vaším vlastním účtem na Freenom.com.

Pro proces registrace jsme Vám připravili samostatný návod: http://zikum.cz/members/knowledgebase/43/Domena-tk---manualni-registrace.html

Prodloužení domény, stejně tak veškerou další konfiguraci (změna DNS) je též třeba provádět pod Vaším účtem Freenom.com.


Tato doména má svá jistá specifika, které je dobré znát. K základním pravidlům používání .tk domény patří:


- Obsah umístěný na .tk doméně registované zdarma musí být veřejně dostupný všem na internetu. Tedy napříkald situace, kdy na .tk doménu je umístěn portál dostupný pouze přihlášeným uživatelům, lze považovat za porušení smluvních podmínek registru DOT.TK.
- Je vyžadována minimální aktivita (návštěnost) na webu. Vyžadovaná minimální aktivita se může měnit.
- Prodloužení .tk domény lze provést nejpozději 15. den před koncem platnosti domény. Poté je třeba provést novou registraci.

Celé znění podmínek (může být ze strany DOT.TK kdykoli změneno) volné registrace domény .tk lze najít zde: http://www.freenom.com/en/doc_tcfree_freenom_v0110.pdf


Co dělat, pokud neobdržím email od DOT.TK:

Může se stát, že email ohledně potvrzení registrace doménového jména nedorazí. Tento email je zasílán ze strany registru DOT.TK (nikoli námi).

V takovém případě nejdříve prohledejte Vaši emailovou schránku a také složku SPAM. Dále zkontrolujte, zda jste při registraci zadali správnou emailovou adresu (zda neobsahuje překlepy).
Pokud email stále nebude možné dohledat, obraťte se prosím na naši podporu prostřednictvím zaslání dotazu přes náš kontaktní formulář: https://zikum.cz/members/contact.php
Ideálně doporučujeme vytvořit nový tiket pro naši podporu přímo pod Vaším zákaznickým účtem (Hlavní přehled > tlačítko "Vytvořit nový tiket").  • 57 Корисниците го најдоа ова како корисно
Дали Ви помогна овој одговор?

Понудени резултати

Doména .tk - manuální registrace

Toto je nyní jediná podporovaná možnost registrace bezplatné .TK...

Migrace MySQL databáze

Tento článek popisuje export a následný import MySQL databáze:Postup...

Odesílání emailů

Omezení Freehostingu:V rámci Freehosting služeb nelze vytvářet...

Připojení k databázi MySQL - řešení problémů s připojením

Popis problému:Od upgrade serveru MySQL na verzi 5.5.4 byly aplikovány...

Stručná pravidla provozu

Snažíme se náš free hosting dělat co nejotevřenější a skutečně...