Stručná pravidla provozu

Snažíme se náš free hosting dělat co nejotevřenější a skutečně svobodný co do užívání a limitů. Nicméně i zde je třeba určitá pravidla nastavit.
Níže uvádíme výčet užití frehostingu, který NENÍ povolen. Používání hostingu k níže uvedeným účelům bude mít za následek smazání takového hostingu.
Dále se zde také dočtete o aplikování "samočistících" mechanismů na neaktivní hostingy. Vše ostatní zde neuvedené se považuje za povolené :)

 • Není povoleno provozovat freehosting v rozporu s Právním řádem ČR. Toto pravidlo je nadřazeno všem ostatním.
 • Je zakázáno provozovat weby s erotickou/sexuální tématikou včetně seznamek, erotických bazarů, chatů a eshopů. V případě sporu o zaměření webu mají konečné slovo administrátoři ZIKUM.
 • Je zakázáno provozovat aplikace/skripty určené k hackingu/spamu. Tímto se rozumí nejen jejich veřejné vystavení, ale také jen jejich ukládání na FTP.
 • Je zakázáno používat freehosting jen jako FTP úložiště. Web musí mít veřejně přístupné stránky přes protokol HTTP. Weby nesplňující tuto podmínku budou automaticky měsíc po vytvoření smazány.
 • Je zakázáno zneužívat freehosting a bazplatné domény (.tk, .www3.cz, .web-hoster.cz, .webowna.cz) jako SEO booster.
  Tedy provozovat takové stránky, které jen přesměrovávají provoz jinam, nebo slouží jen jako doménové aliasy pro domény hostované mimo servery ZIKUM. Takové weby budou při odhalení smazány bez předchozího upozornění.
 • Je zakázáno používat freehosting jen jako agregátor reklamy. Administrátoři ZIKUM si vyhrazují právo konkrétní podezřelé weby prozkoumat.
  V případě zjištění takového webu bude majitel vyzván k vysvětlení/nápravě situace. V případě nespolupráce ze strany majitele může být takový web pozastaven, případně smazán.
 • Pokud Váš hosting je identifikován jako původce problémů na serveru (spouštění neodladěných skriptů zatěžujících server, napadení webu vložením phishing obsahu, nespravované fórum plné závadného spamu).
  Je takový hosting nejdříve zastaven a vlastník informován. V případě nereagování a nezjednání nápravy jsou všechny zastavené hostingy po měsíci trvání tohoto stavu smazány.
 • Weby, které po načtení zobrazují HTTP kód 403 (Forbidden) budou po měsíci trvání tohoto stavu smazány.
 • Weby s neplatnou doménou (expirovaná doména .tk, jiná expirovaná doména 2. úrovně), nebo doménou nesměrující na free hosting server budou po měsíci trvání tohoto stavu smazány.
 • Weby obsahující pouze výchozí uvítací stránku (nahranou automaticky při založení hostingu) budou po měsíci trvání tohto stavu smazány.
 • Všechny objednávky hostingu vytvořené pomocí anonymizačních proxy, případně za použití služeb pro dočasné emailové adresy jsou hlášeny jako podezřelé.
  Tyto hostingy mohou být kdykoli smazány a to včetně uživatelského účtu.
 • 110 Los Usuarios han Encontrado Esto Útil
¿Fue útil la respuesta?

Artículos Relacionados

Doména .tk - Základní informace a řešení problémů

Základní informace:Doména .tk je dostupná k registraci zdarma, pouze...

Doména .tk - manuální registrace

Toto je nyní jediná podporovaná možnost registrace bezplatné .TK...

Migrace MySQL databáze

Tento článek popisuje export a následný import MySQL databáze:Postup...

Odesílání emailů

Omezení Freehostingu:V rámci Freehosting služeb nelze vytvářet...

Připojení k databázi MySQL - řešení problémů s připojením

Popis problému:Od upgrade serveru MySQL na verzi 5.5.4 byly aplikovány...