Marketing ve vyhledávačích

Co je Search Engine Marketing?

Search Engine Marketing (SEM) znamená volně přeloženo marketing ve vyhledávačích. Často velmi blízce souvisí s PPC reklamou

Co vše Vám můžeme v oblasti SEM nabídnout?

V oblasti marketingu jde především o zviditelnění a propagaci produktu. Tímto produktem jsou pro nás Vaše webové stránky. Propagaci dokážeme zajistit na mnoha velkých internetových portálech, a to jak na domácích, tak i na zahraničních.

Seznam a Sklik

Největší portál na českém internetu v oblasti katalogů firem a služeb. Dokážeme vám poradit v prodeji firemních zápisů do tohoto největšího katalogu – firmy.cz

Seznam.cz nabízí několik možností v oblasti internetového marketingu

  • Sklik (reklama placená za proklik – PPC)
  • Přednostní výpis na klíčové slovo
  • Garance první stránky
  • Placený zápis v katalogu

Google AdWords

Pravý sloupec ve výsledcích vyhledávání Google je naplněn odkazy z reklamního systému Google AdWords. Tyto reklamy jsou placené za proklik (PPC – Pay Per click), takže pokud si je objednáte, platíte pouze za skutečné uživatele, kteří se přes tyto odkazy dostanou na Váš web. Správné vyladění takovéto kampaně je samozřejmě velmi důležité, závisí na něm úspěch v konkurenci všech ostatních PPC kampaní.

Google nabízí ještě další produkty, např. systém AdSense. V českém prostředí se ale zatím jako výhodnější varianta jeví zmiňovaný AdWords.

Centrum.cz

Další z velkých portálů na českém internetu. Také zde Vám ochotně poradíme, jak na tomto portálu nejlépe investovat do internetového marketingu. Firemní zápisy, klíčová slova, bannery a další reklamu Vám ochotně zajistíme vlastními silami bez nutnosti kontaktovat další specializované firmy.

Czech trade

Aktuálně jde o jeden z největších českých portálů podporující český zahraniční obchod. Pokud je Váš web zaměřen tímto směrem, jsou registrace a další služby poskytované portálem czechtrade.cz pro Vás povinností. I zde jsme Vám díky našim zkušenostem plně k dispozici.

Oborové portály

Chtěli byste inzerovat na oborově zaměřených portálech a oslovit tak přesně cílené publikum? Jde o jednu z nejúčinnějších forem internetového marketingu. Kampaň lze domluvit na kterémkoli Vámi vybraném portálu, který nabízí reklamní prostor. Stačí nás jen kontaktovat.

Sociální sítě

Tato média patří dnes k jednomu z nejrychleji rostoucích oborů na internetu. Vzhledem k obrovskému množství lidí, kteří se na sociálních sítích denně pohybují, by bylo jejich zanedbání téměř zločinné. Sociální sítě navíc nabízejí díky jejich interaktivitě mnohem více než jen reklamu pomocí bannerů nebo textových odkazů. Vytvořením vhodného profilu v rámci sociální sítě a propojením s Vaším webem docílíte více kompletní propagace a propojení s Vašimi stávajícími i potencionálními zákazníky. ZIKUM tuto formu marketingu nabízí v rámci všech variant tvorby webu.

Sociální sítě u nichž vytváříme profily

  • Twitter
  • Goole +
  • Facebook