Certifikáty Let’s Encrypt

Certifikáty ThawteLet’s Encrypt je nová a velmi ambiciozní certifikační autorita podporována technologickými giganty jako Mozilla, Cisco, Facebook a dalšími. Cílem je ustanovení zabezpečeného protokolu HTTPS jakožto běžného standardu, za který se dosud považoval nešifrovaný protokol HTTP. Proto jsou certifikáty od Let’s Encrypt vystavovány zcela zdarma. Certifikáty podepsané touto autoritou jsou zcela důvěryhodné v naprosté většině dnešních prohlížečů a podpora se stále rozšiřuje.

ZIKUM Vám jako jeden z prvních hostingů v ČR přináší plnou podporu této autority. Ke každému hostingu zákazník automaticky získává také vlastní certifikát od této autority a tedy i okamžitou možnost provozu webhostingu na HTTPS.


Let’s Encrypt Domain Validated

Podporovány jsou DV (Domain Validated) certifikáty s platností 90 dní. Certifikáty jsou z naší strany automaticky před expirací prodlužovány, pakliže si zákazník nevyžádá revokaci (zneplatnění) certifikátu, která je rovněž zdarma.

Automaticky jsou generovány certifikáty pro domény: "vasedomena.cz" a www.vasedomena.cz". Certifikáty pro další tvary domén lze vygenerovat na vyžádání. Podmínkou pro úspěšné vygenerování certifikátu je umístění hostingu a nasměrování DNS záznamů domény na naše servery.

Let’s Encrypt Domain Validated
Vystavení Obnovení
90 dní Zdarma k webhostingu Objednat Automatické po dobu provozu webhostingu Objednat
Detailní informace najdete v naší nápovědě